Uderzył busem w drzewo. Miał 1,5 promila

15 maj 2016
Autor: 
internauta Mateusz

Wypadek drogowy na tzw. „zakręcie śmierci” pomiędzy Zdroiskiem a Rybakowem. Kierujący busem wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna był pijany. Droga była zablokowana przez 3 godziny.

Informacje o wypadku i zdjęcia otrzymaliśmy na naszym profilu na FB od naszego czytelnika Mateusza. Wszystko działo się przed godziną drugą w nocy na drodze gminnej pomiędzy miejscowościami Zdroisko a Rybakowo.

Jak informują strażacy, w zdarzeniu ucierpiał kierowca Renault oraz jeden z pasażerów. Zostali oni odwiezieni do gorzowskiego szpitala. Trzeciej osobie, która podróżowała busem nic się nie stało.

Działania policji i straży pożarnej trwały ponad 3 godziny. Droga została odblokowana przed godziną 5 rano.

- 40-letni kierowca renault wypadł z drogi na łuku jezdni. Po zbadaniu przez policjantów alkomatem okazało się, że ma w swoim organizmie 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna po wyjściu ze szpitala odpowie za jazdę po wpływem alkoholu - komentuje Tomasz Bartos z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia. Straci też uprawnienia do kierowania.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u