Makabryczne odkrycie w Nowej Soli. Wędkarz wyciągnął z Odry ciało noworodka (ZDJĘCIA)

18 czerwiec 2018
Autor:  Redakcja
Makabryczne odkrycie w Nowej Soli. Wędkarz wyciągnął z Odry ciało noworodka Redakcja

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 18 czerwca, w Nowej Soli. Około godziny 19:00 wędkarz wyciągnął z Odry ciało noworodka. Na miejscu pracują już policjanci oraz prokurator.

Wszystko wydarzyło się w okolicach Parku Krasnala. Wędkarz zauważył torbę płynącą środkiem rzeki. Postanowił, że przyciągnie ją na brzeg. Po otwarciu zauważył w niej ciało noworodka i od razu poinformował policję.

Teren wokół miejsca zdarzenia został zabezpieczony. Był on zupełnie niedostępny dla osób postronnych. Do późnych godzin nocnych na miejscu pracowali nowosolscy policjanci z Grupy Dochodzeniowo-Śledczej, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają przyczynę i wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Obecnie policja nie podaje żadnych, dokładnych szczegółów tego incydentu.

Gdy na zewnątrz zapadał zmrok nad Odrę wysłano strażaków. Ich zadaniem będzie oświetlanie terenu działań do czasu zakończenia wszystkich, niezbędnych czynności procesowych.

Prokuratura ujawnia nowe szczegóły zdarzenia. Więcej informacji w artykule: "Nowa Sól: Ciało noworodka w Odrze. Zwłoki były zamknięte w torbie. Prokuratura ujawnia nowe szczegóły".

 • Policyjny pościg za motocyklistą. Całe zajście zarejestrowała kamera (FILM)

  Policyjny pościg za motocyklistą. Całe zajście zarejestrowała kamera (FILM)

  Zielonogórscy policjanci zatrzymali kierującego motocyklem, który zignorował polecenia do zatrzymania i próbował uciekać. Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna kierował znajdując się pod działaniem środków odurzających, a także miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Całe zajście zarejestrowała kamera nasobna policjanta.

 • Zabójstwo w Nowej Soli. Mężczyzna zabił kochanka swojej partnerki!

  Zabójstwo w Nowej Soli. Mężczyzna zabił kochanka swojej partnerki!

  Tragiczne informacje napływają z Nowej Soli. Na terenie Dozametu doszło do zabójstwa oraz usiłowania zabójstwa. Dwie osoby zostały zatrzymane!

 • Ciało noworodka w kontenerze na śmieci

  Ciało noworodka w kontenerze na śmieci

  10 kwietnia w Skwierzynie ujawniono zwłoki noworodka. Dziecko było wrzucone do kontenera na śmieci. 

 • Sezon rowerowy rozpoczęty. Zabezpiecz swój rower!

  Sezon rowerowy rozpoczęty. Zabezpiecz swój rower!

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze zapraszają wszystkich właścicieli jednośladów do znakowania swoich rowerów. Pamiętajmy, że rowery oznakowane są mniej atrakcyjne dla złodziei, a dzięki temu są bardziej bezpieczne!

 • Bądźmy ostrożni. Właśnie rozpoczyna się sezon motocyklowy

  Bądźmy ostrożni. Właśnie rozpoczyna się sezon motocyklowy

  W ostatnim czasie na terenie powiatu zielonogórskiego doszło do kilku zdarzeń drogowych z udziałem motocyklistów dlatego zielonogórscy policjanci chcąc przeciwdziałać takim zdarzeniom przypominają o ostrożności i przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego. Kierowcy innych pojazdów także powinni pamiętać, że sezon motocyklowy, dzięki sprzyjającej pogodzie, już się rozpoczął.

 • Laguna ponownie zaprasza w rejs

  Laguna ponownie zaprasza w rejs

  Pływa w rejonie Doliny Środkowej Odry od 2014 roku. Odpływa z portów i przystani w Nowej Soli, Głogowie, Cigacic, Starej Wsi, Bobrowników, Krępy, Pomorska oraz Nietkowa. Na swoim pokładzie może pomieścić ponad 90 pasażerów, którzy swojej do dyspozycji mają dwa pokłady.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u