Makabryczne odkrycie w Nowej Soli. Wędkarz wyciągnął z Odry ciało noworodka (ZDJĘCIA)

18 czerwiec 2018
Autor:  Redakcja
Makabryczne odkrycie w Nowej Soli. Wędkarz wyciągnął z Odry ciało noworodka Redakcja

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 18 czerwca, w Nowej Soli. Około godziny 19:00 wędkarz wyciągnął z Odry ciało noworodka. Na miejscu pracują już policjanci oraz prokurator.

Wszystko wydarzyło się w okolicach Parku Krasnala. Wędkarz zauważył torbę płynącą środkiem rzeki. Postanowił, że przyciągnie ją na brzeg. Po otwarciu zauważył w niej ciało noworodka i od razu poinformował policję.

Teren wokół miejsca zdarzenia został zabezpieczony. Był on zupełnie niedostępny dla osób postronnych. Do późnych godzin nocnych na miejscu pracowali nowosolscy policjanci z Grupy Dochodzeniowo-Śledczej, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają przyczynę i wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Obecnie policja nie podaje żadnych, dokładnych szczegółów tego incydentu.

Gdy na zewnątrz zapadał zmrok nad Odrę wysłano strażaków. Ich zadaniem będzie oświetlanie terenu działań do czasu zakończenia wszystkich, niezbędnych czynności procesowych.

Prokuratura ujawnia nowe szczegóły zdarzenia. Więcej informacji w artykule: "Nowa Sól: Ciało noworodka w Odrze. Zwłoki były zamknięte w torbie. Prokuratura ujawnia nowe szczegóły".Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u