Stanął w obronie kobiety na przystanku w Gorzowie Wlkp. Został pobity przez dwóch mężczyzn (ZDJĘCIA, FILM)

05 lipiec 2018
Autor:  Redakcja
Stanął w obronie kobiety na przystanku w Gorzowie Wlkp. Został pobity KWP Gorzów Wlkp.

Na jednym z gorzowskich przystanków autobusowych dwóch mężczyzn zaczepiało kobietę. Gdy w jej obronie stanął inny mężczyzna, został przez nich pobity. Policjanci zatrzymali już dwóch podejrzanych. Chuligani usłyszeli zarzuty pobicia. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 3 lipca, przed godziną 7:00. Dyżurny gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie o pobiciu, do którego doszło na jednym z przystanków autobusowych. We wskazane miejsce skierowany został patrol, który sprawnie ustalił, że oczekującą na autobus kobietę zaczęło zaczepiać dwóch mężczyzn. Widzący to 47-latek zwrócił im uwagę. Ponadto poprosił, aby zaczęli się grzecznie zachowywać

Uwaga ze strony mężczyzny rozzłościła dwóch chuliganów, którzy zaczęli bić 47-latka. - Najpierw mięli uderzyć go w twarz, a następnie gdy ten upadł, kopać po ciele. Na szczęście po chwili zaprzestali swoich działań i oddalili się. Pobity mężczyzna nie doznał poważniejszych obrażeń - mówi st. sierż. Mateusz Sławek z Zespołu Prasowego Lubuskiej Policji.

Patrol mundurowych, który dotarł na miejsce ustalił, gdzie mogli udać się napastnicy i rozpoczęli poszukiwania. Te nie trwały długo, ponieważ już po kilkunastu minutach funkcjonariusze znaleźli dwóch podejrzanych na innym przystanku. Napastnikami okazali się 26 i 27-latek, którzy podczas tego zdarzenia znajdowali się pod wpływem alkoholu.

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn i doprowadzili do komendy. - Tam usłyszeli zarzuty pobicia jako występek chuligański. Dodatkowo 26-latek usłyszał zarzut gróźb karalnych, które miał kierować w stronę 47-latka. Za ich zachowanie grozi im teraz do trzech lat pozbawienia wolności - dodaje st. sierż. Sławek.

 • Nowe elektryczne radiowozy dla lubuskich policjantów! Gdzie trafią?

  Nowe elektryczne radiowozy dla lubuskich policjantów! Gdzie trafią?

  Lubuscy policjanci otrzymali cztery nowe radiowozy elektryczne. Pojazdy trafią do komend w Gorzowie Wielkopolskim, Nowej Soli, Strzelcach Krajeńskich i Wschowie.

 • Osobówka wjechała w pieszych na pasach w Zielonej Górze. Zobacz film!

  Osobówka wjechała w pieszych na pasach w Zielonej Górze. Zobacz film!

  Poważny wypadek na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze. Kierująca osobówką potrąciła dwie osoby. Moment zdarzenia zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

 • Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

  Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

  Policjanci z Komisariatu II poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież roweru marki KTM Streetmaster w nocy 30.06/01.07 z klatki schodowej bloku przy ulicy Rydza Śmigłego 66. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z komisariatem.

 • Podczas Winobrania uważaj na złodzieja!

  Podczas Winobrania uważaj na złodzieja!

  Przed zielonogórskimi policjantami ogromne wyzwanie – zabezpieczenie Winobrania i wszystkich imprez towarzyszących świętu naszego miasta, natomiast przed uczestnikami Winobrania także wyzwanie – nie dać się okraść kieszonkowcom.

 • Miała dwa i pół promila i jechała autem

  Miała dwa i pół promila i jechała autem

  Młodszy aspirant Zbigniew Dobija, policjant komendy miejskiej w Zielonej Górze pracujący na co dzień jako przewodnik psa służbowego udowodnił wczoraj tezę, że policjantem jest się 24 godziny na dobę, bez względu na to czy jest się w służbie czy też poza nią. Wracając po służbie do domu, jadąc samochodem zauważył i zatrzymał nietrzeźwą kierującą, która jak się później okazało, miała dwa i pół promila alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

 • Policja wyznaczyła milion złotych nagrody za wskazanie sprawcy zatrucia Odry!

  Policja wyznaczyła milion złotych nagrody za wskazanie sprawcy zatrucia Odry!

  Policja wyznaczyła milion złotych nagrody za wskazanie sprawcy lub sprawców zatrucia Odry!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u