Wypadek przy wjeździe na S3 koło Skwierzyny. Do szpitala trafiło 10-miesięczne dziecko (ZDJĘCIA)

14 lipiec 2018
Autor:  Redakcja
Wypadek przy wjeździe na S3 koło Skwierzyny. Do szpitala trafiło 10-miesięczne dziecko OSP Skwierzyna

Do wypadku doszło w sobotę, 14 lipca. O godzinie 12:15 tuż przy wjeździe na trasę S3 od Skwierzyny zderzyły się dwa pojazdy. Do szpitala zabrano 10-miesięczne dziecko.

Kierujący Fiatem Ducato jechał Drogą Krajową nr 24 i zamierzał wykonać manerwr skrętu w lewo na trasę S3. Na skrzyżowaniu nie ustąpił on pierwszeństwa przejazdu dla kierującego samochodem osobowym marki Toyota jadącym od Skwierzyny. Doszło do zdarzenia.

Do zdarzenia wysłano 4 zastępy straży pożarnej. Strażacy po dojeździe od razu zabezpieczyli miejsce wypadku oraz rozbite pojazdy. W międzyczasie na miejsce dotarł zespół pogotowia. Ekipa karetki sprawnie zdiagnozowała osoby biorące udział w zdarzeniu. Na koniec zadecydowała, że do szpitala na obserwację zostanie przetransportowane 10-miesięczne dziecko z Toyoty.

Strażacy po czynnościach policjantów z drogówki zneutralizowali płyny eksploatacyjne rozlane na jezdni. Działania na miejscu zdarzenia trwały przez blisko 1,5 godziny.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u