Poważny wypadek koło Krosna Odrzańskiego. Ranne dwie osoby. W akcji śmigłowiec LPR

20 lipiec 2018
Autor: 
Poważny wypadek koło Krosna Odrzańskiego. Ranne dwie osoby. W akcji śmigłowiec LPR KPP Krosno Odrzańskie

Do poważnego w skutkach wypadku doszło w piątek, 20 lipca, na Drodze Krajowej nr 29 w miejscowości Marcinowice (k. Krosna Odrzańskiego). Samochód osobowy marki Audi A4 zderzył się z samochodem ciężarowym. Na miejscu zdarzenia pracowały wszystkie służby ratownicze. Droga w miejscu wypadku była zablokowana.

Kierujący samochodem ciężarowym wyjeżdżając tyłem z posesji nie zachował należytej ostrożności i wymusił pierszeństwa kierującej Audi A4, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Samochód osobowy uderzył prawą stroną w tył naczepy ciężarówki, przy większej prędkości mogłoby dojść do tragedii.

Do wypadku zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz błyskawicznie przystąpili do udzielania pomocy osobom poszkodowanym, które następnie zostały przekazane Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

Z uwagi na stan jednej z osób poszkodowanych na miejsce zdarzenie zadysponowany został śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. - W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby, kierujaca oraz pasażerka Audi. Zostały one przetransportowane do szpitala w Zielonej Górze - podaje asp. szt. Justyna Kulka - Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Na miejscu zdarzenia swoje czynności prowadzą policjanci z krośnieńskiej drogówki. Policjanci wprowadzili objazd dla samochodów osobowych przez Marcinowcie. 

Godzina 15:20 - droga jest już przejezdna.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u