Wypadek w Trzebiechowie. Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. W akcji śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

24 lipiec 2018
Autor:  Redakcja
Wypadek w Trzebiechowie. Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. W akcji śmigłowiec LPR OSP Trzebiechów

Do zdarzenia doszło we wtorek, 24 lipca, po godzinie 19:00. W Trzebiechowie motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dwie osoby trafiły do szpitala. Droga była zablokowana.

Do akcji zadysponowano 2 zastępy straży pożarnej z Sulechowa oraz jeden z miejscowej jednostki OSP. Na miejsce wypadku przybył również śmigłowiec LPR. Ponadto operator Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Gorzowie Wlkp. wysłał specjalistyczny zespół pogotowia z Zielonej Góry.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz oba pojazdy. Natomiast ratownicy medyczni wraz z lekarzami sprawnie zajęli się poszkodowanymi. Po udzieleniu pomocy na miejscu wypadku obaj zostali przetransportowali do szpitala.

W Trzebiechowie cały czas pracują policjanci z zielonogórskiej drogówki. Zabezpieczyli oni już wszystkie ślady. Teraz ich zadaniem będzie ustalenie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Na czas prowadzonych działań ratowniczych trasa była całkowicie zablokowana. Obecnie na tym odcinku drogi wojewódzkiej nr 278 występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

W ostatnich dniach na terenie regionu codziennie dochodzi do zdarzeń z udziałem motocyklistów. Uważajcie na drogach!

Zdjęcia dzięki uprzejmości OSP Trzebiechów

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u