Kolejny pożar na wysypisku śmieci w Raculi

04 sierpień 2018
Kolejny pożar na wysypisku śmieci w Raculi OSP Racula

Do zdarzenia doszło w sobotę, 4 sierpnia. Kilka minut przed godziną 17 dyżurny operacyjny zielonogórskich strażaków odebrał zgłoszenie o pożarze składowanych odpadów na terenie wysypiska w Zielonej Górze - Raculi. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały 4 zastępy straży pożarnej.

Do akcji gaśniczej już na samym początku zostały zadysponowane 4 zastępy straży pożarnej, w tym ochotnicy z Raculi oraz Starego Kisielina. Na szczęście pożar nie zdążył się mocno rozprzestrzenić. Już po kilkudziesięciu minutach sytuacja została opanowana. Spłonęło ok. 50 m2 odpadów.

To nie pierwsza interwencja straży pożarnej na tym wysypisku śmieci. Niespełna pół miesiąca temu doszło do bardzo groźnego pożaru, który zdołał się rozprzestrzenić na kilka tysięcy metrów kwadratowych.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u