Wypadek w Bojadłach. Osobówka wbiła się w barierkę. W akcji śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

05 sierpień 2018
Autor:  Redakcja
Wypadek w Bojadłach. Osobówka wbiła się w barierkę. W akcji śmigłowiec LPR OSP Trzebiechów

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 5 sierpnia, po godzinie 6:30. W miejscowości Bojadła kierujący samochodem osobowym z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn czołowo wbił się w barierkę. W pojeździe znajdowały się 4 osoby. Na miejsce wysłano służby ratownicze. Przyleciał również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem jechał od strony Sulechowa. Na jednym z zakrętów z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn nie opanował on pojazdu i czołowo uderzył w barierkę energochłonną. Przód osobówki został mocno zniszczony. W pojeździe podróżowały 4 osoby.

Na miejsce przybyły wszystkie służby ratownicze. Przyleciał także śmigłowiec LPR z bazy w Zielonej Górze. Strażacy z Sulechowa i ochotnicy z pobliskich miejscowości zabezpieczyli miejsce wypadku oraz rozbity samochód. Z kolei ratownicy medyczni wraz z lekarzem sprawnie zajęli się poszkodowanymi. Po przebadaniu zadecydowano, że do szpitala trafi trzech pasażerów z osobówki. Kierowcy nic poważnego się nie stało.

Funkcjonariusze z zielonogórskiej drogówki zabezpieczyli już wszystke ślady. Teraz ich zadaniem będzie ustalenie dokładnego przebiegu tego incydentu.

Droga na czas działań była zablokowana. Później policjanci wprowadzili wahadłową organizację ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u