Trzy osobówki zderzyły się na trasie S3 pod Zieloną Górą. Stworzyły się gigantyczne korki

19 sierpień 2018
Autor:  Redakcja
Trzy osobówki zderzyły się na trasie S3 pod Zieloną Górą. Stworzyły się gigantyczne korki Redakcja

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 19 sierpnia. Około godziny 17:45 na trasie S3 w kierunku Nowej Soli zderzyły się 3 samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala. Droga była zablokowana. Na trasie S3 szybko stworzyły się gigantyczne korki.

Pojazdy zderzyły się na pasie ruchu w kierunku Nowej Soli. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Fordem Focus na zagranicznych numerach rejestracyjnych nie zauważył hamującego przed nim Volkswagena i najechał na jego tył. Zderzenie było na tyle mocne, że Volkswagen odbił się, a następnie uderzył w Audi.

Na miejsce wysłano 2 zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry. Przybył również zespół podstawowy pogotowia oraz dwa patrole policji z zielonogórskiej drogówki. Ratownicy przebadali dokładnie uczestników tego zdarzenia. Jedna osoba została zabrana do szpitala na szczegółowe badania.

Początkowo droga była całkowicie zablokowana. Na pasie ruchu w kierunku Wrocławia stworzył się gigantyczny korek. Z czasem policjanci wprowadzili wahadłową organizację ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u