Zmiana organizacji ruchu i liczne kolizje...

18 maj 2016
Autor: 
Anna Warchoł

Niezliczona ilość stłuczek, ale bywają też poważniejsze zdarzenia drogowe. Mowa o skrzyżowaniu ulic Kombatantów i Okulickiego w Gorzowie Wlkp. Chyba najwięcej na zmianie organizacji ruchu w tym miejscu zarobiła pomoc drogowa i warsztaty samochodowe.

Nie ma tygodnia, żeby nie doszło do mniej lub bardziej poważnego zdarzenia drogowego w tym miejscu. Wymuszanie pierwszeństwa to rzecz wręcz powszednia, a kolizje – naturalna. Kolejne tego typu zdarzenie miało miejsce w środowe wczesne popołudnie. Tym razem na środku feralnego skrzyżowania spotkały się Opel i VW. Jak wynika z relacji świadków, kierujący Oplem jechał Okulickiego prosto w kierunku ronda. Pierwszeństwo wymusił kierujący VW, który wjeżdżał na skrzyżowanie od strony ulicy Kombatanów.

Na miejsce zostały wezwane dwie karetki pogotowia i policja. W zdarzeniu ucierpiał najbardziej starszy mężczyzna kierujący VW.

gorzowianin.com

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u