Motopiknik z Gminą Świdnica

18 maj 2016
Autor: 
Gmina Świdnica

Jutro (19.05) kończy sie termin zapisów na Motopiknik w Świdnicy. Jest to impreza cykliczna, która ma na celu poznawanie regionu gminy oraz dobrą zabawę.

Trasa rajdu przebiega po drogach gminy Świdnica. Jej długość wynosi około 50 km. Organizator na odprawie przekaże informacje o trasie, zadaniach testowych, próbach turystycznych, rekreacyjnych oraz samochodowych.

Załoga zobowiązana jest do przejechania trasy wg otrzymanych materiałów imprezy, wykonania prób i zadań oraz stawienia się w określonym czasie na mecie.

Dla 3 najlepszych załóg Organizatorzy zapewniają puchary i nagrody, a dla pozostałych uczestników dyplomy i pamiątkowe upominki.

Motopiknik odbędzie się w niedzielę (22.05) nad Zalewem Świdnickim a skończy w Radomi bez względu na pogodę. Aby wziąć udział należy do jutra, tj. do 19.05 złosić swoją chęć udziału w rajdzie. Uczestnikami rajdu są kierowca i pilot. Pozostałe osoby uczestniczące są osobami towarzyszącymi. Warunkiem uczestnictwa w Motopikniku jest posiadanie przez kierowcę PRAWA JAZDY. W imprezie może wziąć udział 20 drużyn. Decyduje więc kolejność zgłoszeń.

PROGRAM IMPREZY

  • Godz. 9:30 - przyjmowanie załóg
  • Godz. 9:45 - odprawa – Zalew Świdnicki – k/boiska Godz.
  • 10:00 - START pierwszej załogi – Zalew Świdnicki Godz.
  • 13:00 - planowany przyjazd pierwszej załogi
  • Do godz. 15:00 - zamknięcie METY, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i nagród (parking przy świetlicy wiejskiej w Radomi)
TAGI
KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u