Kolizja dwóch pojazdów na DK-18 pod Lubieszowem. Ciężarówka najechała na dostawczaka (ZDJĘCIA)

20 sierpień 2018
Autor:  Redakcja
Kolizja dwóch pojazdów na DK-18 pod Lubieszowem. Ciężarówka najechała na dostawczaka OSP Wymiarki

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 20 sierpnia, około godziny 17:25. Na drodze krajowej nr 18 na wysokości Lubieszowa (gmina Wymiarki) ciężarówka najechała na tył samochodu dostawczego. Zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku Iłowej.

Kierujący ciągnikiem siodłowym marki Mercedes Actros najechał na tył samochodu dostawczego. W zderzeniu najbardziej ucierpiał dostawczak, z którego wyciekały płyny eksploatacyjne. W ciężarówce zniszczyła się jedynie szyba i część drzwi.

Do akcji wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Żagania oraz pobliskich ochotników z Wymiarek. Przybyli również policjanci z drogówki. Na szczęście w tym zdarzeniu żaden z kierujących nie odniósł poważnych obrażeń.

Na czas obsługi zdarzenia przez służby zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku Iłowej. Ruch na trasie obywał się płynnie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u