Zaginął 73-letni Maciej Wróblewski ze Sławy. Wschowska policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

29 sierpień 2018
Autor:  Redakcja
Zaginął 73-letni Maciej Wróblewski ze Sławy. Wschowska policja prosi o pomoc w poszukiwaniach KPP Wschowa

Policjanci ze Wschowy prowadzą intensywne poszukiwania za zaginionym 73-letnim Maciejem Wróblewskim ze Sławy. Mężczyzna ostatni raz widziany był w poniedziałek, 21 sierpnia, około godziny 19:15. Funkcjonariusze proszą, aby każda osoba mająca informacje mogące przyczynić się do ustalenia losu zaginionego skontaktowała się z nimi osobiście lub pod numerem telefonu 65 540 8250, 65 540 8211 lub 112.

Mężczyzna widziany był po raz ostatni 21 sierpnia około godziny 19:15. 73-latek pozostawił w domu wszystkie dokumenty i telefon komórkowy, a następnie opuścił miejsce zamieszkania. Do chwili obecnej nie nawiązał on żadnego kontaktu z rodziną.

- Wszystkie osoby, które zauważą osobę ze zdjęcia lub mogą mieć informacje gdzie przebywa proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji we Wschowie pod nr tel. 65 540 8250 lub 65 540 8211, bądź dzwoniąc na numer alarmowy 112 - mówi podkom. Maja Piwowarska, rzecznik wschowskiej policji.

Rysopis zaginionego:

  • Wzrost - ok. 175 cm
  • Waga - szczupła budowa ciała
  • Włosy - siwe, krótkie
  • Oczy - piwne

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.