Zielonogórska policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku

06 wrzesień 2018
Zielonogórska policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku Redakcja

Wydział Dochodzeniowo - Śledczy KMP  w Zielonej Górze pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze prowadzi śledztwo w sprawie  wypadku drogowego mającego miejsce w dniu 02.07.2018 roku około godziny 17:50 na skrzyżowaniu ulic Węgierskiej i Wyszyńskiego w Zielonej Górze. 

Kierujący rowerem jadąc od strony ul. Łużyckiej  na przejeździe dla rowerów uderzył w prawy bok samochodu marki Volkswagen Passat, którego kierowca  jadąc ul. Węgierską zatrzymał się z zamiarem skrętu w prawo w ul. Wyszyńskiego, w następstwie  którego kierujący rowerem doznał obrażeń ciała w wyniku których zmarł.

- W związku z powyższym prosimy świadków powyższego zdarzenia o zgłoszenie się do KMP w Zielonej Górze ul. Partyzantów 40 p.217 lub kontakt telefoniczny pod nr (68) 476 21 73, (68) 476 21 50 lub 112. - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska - Rzecznik Prasowy KMP w Zielonej Górze

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u