Zderzenie dwóch pojazdów przed wjazdem na trasę S3 w Zielonej Górze

06 wrzesień 2018
Zderzenie dwóch pojazdów przed wjazdem na trasę S3 w Zielonej Górze Zdjęcie poglądowe/Redakcja

Do zdarzenia doszło w czwartek, około godziny 20:30 na ulicy Wrocławskiej (przed wjazdem na trasę S3) w Zielonej Górze. Na jednym z rond zderzyły się dwa samochody osobowe. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Czołowo zderzyły się tu dwa samochody osobowe. Wszystkie osoby opuściły pojazdy o własnych siłach jeszcze przed przyjazdem służb ratowniczych. Do akcji wysłano 2 zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Zielonej Górze oraz ochotników z Raculi. Przybył też zespół pogotowia.

Strażacy sprawnie zabezpieczyli rozbite pojazdy. W międzyczasie ratownicy medyczni przebadali wszystkich uczestników zdarzenia. Na szczęście nikt nie doznał żadnych, poważnych obrażeń.

Na miejscu zdarzenia nieustannie pracują policjanci z zielonogórskiej drogówki. Funkcjonariusze ustalą jak wszystkie okoliczności oraz przyczynę tego feralnego zdarzenia. Wszystko wskazuje na to, że zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja.

Zablokowany jest jeden pas ruchu. Ruch na drodze jest bardzo znikomy, dlatego odbywa się on bez większych utrudnień.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u