Kolizja w Zielonej Górze. Tworzą się gigantyczne korki

11 wrzesień 2018
Kolizja w Zielonej Górze. Tworzą się gigantyczne korki Redakcja

Do zdarzenia doszło we wtorek, 11 września, około godziny 11:30. Tuż za zjazdem z ronda PCK w kierunku ul. Zjednoczenia w Zielonej Górze zderzyły się 3 samochody osobowe. Na pobliskich ulicach stworzyły się gigantyczne korki.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że to klasyczne najechanie. Pojazdami podróżowały łącznie 4 osoby. - Jedna z nich uskarżała się na ból - mówi dyżurny operacyjny zielonogórskich strażaków.

Na miejsce wysłano 3 zastępy straży pożarnej. Przybył też zespół pogotowia. Strażacy sprawnie zabezpieczyli rozbite pojazdy, a ratownicy przebadali wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu.

Po chwili na ul. Zjednoczenia przyjechał patrol z zielonogórskiej drogówki. Na czas obsługi zdarzenia przez służby droga była całkowicie zablokowana.

Pobliskie ulice bardzo szybko zakorkowały się. Część kierowców omija miejsce zdarzenia przez podziemny parking przyległego sklepu budowlanego.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u