Na drodze nie ma żartów. Wystarczy chwila nieuwagi (FILM)

01 październik 2018
Autor: 
Na drodze nie ma żartów. Wystarczy chwila nieuwagi KPP w Żarach
Niebezpieczną sytuację na drodze zarejestrowała kamera policyjnego wideorejestratora. Kierujący audi nie ustąpił pierwszeństwa wjeżdżając prosto pod koła jadącego prawidłowo volkswagena. Na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego. Kierowca audi został ukarany mandatem w kwocie 500 zł.
Policjanci żarskiego ruchu drogowego patrolowali drogę K-12. Kiedy znajdowali się przy zjeździe na drogę K-18 byli świadkami groźnie wyglądającej kolizji. Sami, aby uniknąć zderzenia, zjechali w ostatniej chwili na pobocze. Kamera policyjnego rejestratora nagrała całą sytuację. Kierujący samochodem marki Audi nie ustąpił pierwszeństwa pojazdom poruszającym się drogą z pierwszeństwem doprowadzając do zderzenia z samochodem VW Touran oraz VW Passat.

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, jednak sytuacja wyglądała poważnie i mogła zakończyć się tragicznie. 27-letni kierowca został ukarany mandatem w wysokości 500 zł. Chwila nieuwagi, ryzykowne manewry wyprzedzania, nadmierna prędkość, czy brak wyobraźni może doprowadzić do nieszczęścia. Pamiętajmy także, że w dużym stopniu trudne warunki pogodowe mogą w znacznym stopniu przyczynić się do niebezpiecznych sytuacji na drodze, jednakże w bardzo wielu przypadkach winę ponosi brawura kierującego. Przestrzegając przepisów w ruchu drogowym wielu sytuacjom można zapobiec.

Zadbajmy wspólnie o bezpieczeństwo na naszych drogach!

źródło: KPP w Żarach

MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u