Niebezpieczne zdarzenie na A2 (ZDJĘCIA)

22 maj 2016
Autor: 
Około godz. 5.40 na autostradzie A2 bus przewożący 19 osób wpadł do rowu.

Zdarzenie miało miejsce na wysokości 86km A2, przy MOP Rogoziniec w kierunku na Poznań. Kierujący pojazdem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi do rowu przy samym wjeździe do MOP. Po przejechaniu około 200 metrów wpadł na skarpę. Samochód przewrócił się na bok. Wszyscy znajdujący się w pojeździe opuścili go o własnych siłach.

Siedem osób trafiło do szpitali w Świebodzinie i Międzyrzeczu. Po przebadaniu okazało się, że nie odnieśli poważnych obrażeń.

Na miejscu pracowało 7 jednostek straży pożarnej, policja i pogotowie. Pojazd został zabezpieczony do badań prokuratorskich.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • Policja podsumowała 2022 rok na drogach. Doszło do 499 wypadków, w których zginęły 63 osoby!

  Policja podsumowała 2022 rok na drogach. Doszło do 499 wypadków, w których zginęły 63 osoby!

  Miniony rok był najbezpieczniejszym pod względem liczby wypadków na lubuskich drogach. Lubuska policja udostępniła garść statystyk za 2022.

 • Nowe elektryczne radiowozy dla lubuskich policjantów! Gdzie trafią?

  Nowe elektryczne radiowozy dla lubuskich policjantów! Gdzie trafią?

  Lubuscy policjanci otrzymali cztery nowe radiowozy elektryczne. Pojazdy trafią do komend w Gorzowie Wielkopolskim, Nowej Soli, Strzelcach Krajeńskich i Wschowie.

 • Osobówka wjechała w pieszych na pasach w Zielonej Górze. Zobacz film!

  Osobówka wjechała w pieszych na pasach w Zielonej Górze. Zobacz film!

  Poważny wypadek na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze. Kierująca osobówką potrąciła dwie osoby. Moment zdarzenia zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

 • Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

  Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

  Policjanci z Komisariatu II poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież roweru marki KTM Streetmaster w nocy 30.06/01.07 z klatki schodowej bloku przy ulicy Rydza Śmigłego 66. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z komisariatem.

 • Podczas Winobrania uważaj na złodzieja!

  Podczas Winobrania uważaj na złodzieja!

  Przed zielonogórskimi policjantami ogromne wyzwanie – zabezpieczenie Winobrania i wszystkich imprez towarzyszących świętu naszego miasta, natomiast przed uczestnikami Winobrania także wyzwanie – nie dać się okraść kieszonkowcom.

 • Miała dwa i pół promila i jechała autem

  Miała dwa i pół promila i jechała autem

  Młodszy aspirant Zbigniew Dobija, policjant komendy miejskiej w Zielonej Górze pracujący na co dzień jako przewodnik psa służbowego udowodnił wczoraj tezę, że policjantem jest się 24 godziny na dobę, bez względu na to czy jest się w służbie czy też poza nią. Wracając po służbie do domu, jadąc samochodem zauważył i zatrzymał nietrzeźwą kierującą, która jak się później okazało, miała dwa i pół promila alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u