Groźny wypadek w Gubinie. Kierownica roweru przebiła brzuch 11-latka

06 październik 2018
Autor: 
Groźny wypadek w Gubinie. Kierownica roweru przebiła brzuch 11-latka Redakcja/zdjęcie poglądowe

Do zdarzenia doszło w sobotę, 6 października, około godziny 17:00. Na jednej z ulic w Gubinie w brzuch 11-latka wbiła się kierownica od roweru. Do akcji wysłano śmigłowiec LPR.

- Dziecko jadące rowerem chciało przeskoczyć próg zwalniający. Nagle kierownica przekręciła się i wbiła w brzuch 11-latka - mówi dla NewsLubuski.pl asp. szt. Justyna Kulka, rzecznik krośnieńskiej policji.

Do akcji od razu wysłano najbliższy zespół pogotowia. W międzyczasie w drodze do Gubina był już śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze.

Ranny chłopiec szybko został opatrzony i przekazany pod opiekę ekipy śmigłowca. 11-latek został przetransportowany zielonogórskiego szpitala. Obecnie nie wiadomo jakich obrażeń dokładnie doznał.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u