Warsztaty pn. "Technologiczny Lubuszanin"

06 październik 2018
Autor: 
Warsztaty pn. "Technologiczny Lubuszanin" Lubuskie.pl

Już po raz kolejny Biuro Projektów Własnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego zaprasza Lubuszan 50+ do Zielonej Góry i Gorzowa Wlkp. na wydarzenie pn. „Technologiczny Lubuszanin”. Tym razem przeprowadzone zostaną warsztaty dotyczące wykorzystania nowoczesnych technologii, które odbywać się będą bezpośrednio przy komputerach.

Zapisy pod nr tel.: 68 45 65 568 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Miejsce szkolenia:
Zielona Góra, ul. Piastowska 10,
Gorzów Wlkp., ul. Garbary 9,

Warsztaty odbędą się w grupach 10-osobowych. Każdy uczestnik może wziąć udział w dowolnej ilości warsztatów. Każde z wybranych zajęć trwa dwa dni, należy wybrać wariant poranny lub popołudniowy.

Więcej informacji tutaj.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u