Kolizja na Trasie Północnej w Zielonej Górze. Zderzyły się 3 pojazdy (ZDJĘCIA)

05 październik 2018
Autor: 
Kolizja na Trasie Północnej w Zielonej Górze. Zderzyły się 3 pojazdy Redakcja

Trzy pojazdy zderzyły się na Trasie Północnej w piątek, 5 października, po godzinie 15:00. Na miejscu pracowały służby ratownicze.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w Volkswagena Passat jadącego w kierunku ronda Rady Europy uderzyła ciężarówka. Pojazd odbił się i wyleciał na przeciwległy pas ruchu. Tam czołowo uderzył w niego Ford Focus.

Do akcji wezwano służby ratownicze. Strażacy zabezpieczyli rozbite pojazdy i przekazali miejsce zdarzenia do dyspozycji policjantów, którzy ustalają wszystkie okoliczności kolizji.

Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, lecz nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Na trasie występowały utrudnienia w ruchu. Później auta zostały ściągnięte na pobocze.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u