Poważny wypadek w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa auta, jedno dachowało (ZDJĘCIA)

08 październik 2018
Autor: 
Poważny wypadek w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa auta, jedno dachowało Redakcja

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 8 października, około godziny 16:30. Na Trasie Północnej tuż za centrum handlowym Auchan zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z nich dachował. Droga w kierunku zielonogórskiego Przylepu jest zablokowana.

Kierujący samochodem marki Skoda wyjeżdżając z terenu galerii handlowej zjechał na lewy pas ruchu wprost pod prawidłowo jadącego Fiata. Mężczyzna zrobił to tak niefortunnie, że kierowca Fiata uderzył przodem w jego tylny lewy bok. W wyniku zderzenia osobowa Skoda dachowała całkowicie blokując drogę.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej. Strażacy sprawnie zabezpieczyli zniszczonego Fiata i udzielili pomocy dla kierującego Skodą. W międzyczasie na Trasę Północną przybył zespół pogotowia oraz patrol policji z zielonogórskiej drogówki.

Mężczyzna kierujący Skodą po przebadaniu przez ratowników medycznych został zabrany do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania. Później na przewiezienie do szpitala zdecydował się też kierowca Fiata. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Droga w kierunku Przylepu jest zablokowana. Kierowcy próbują objeżdżać miejsce wypadku poboczem.

Godzina 18:00 - Strażacy zawodowi zostali przedysponowani do innego zdarzenia. Na miejsce wypadku przybyli ochotnicy z Przylepu, którzy zabezpieczą rozbitą Skodę po odwróceniu na koła przez pomoc drogową.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u