Wypadek na trasie S3 pod Zieloną Górą. Tworzą się ogromne korki

15 październik 2018
Autor: 
Wypadek na trasie S3 pod Zieloną Górą. Tworzą się korki Czytelnik

To informacja z ostatniej chwili! Około godziny 16:45 na trasie S3 w kierunku Nowej Soli doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Występują ogromne utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło na wysokości zielonogórskiej Raculi. Brał w nim udział motocyklista. Na miejsce przybyli już policjanci z zielonogórskiej drogówki.

Poszkodowany motocyklista został przebadany i opatrzony przez zespół pogotowia. Ratownicy przetransportowali go do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

W miejscu zdarzenia występują ogromne utrudnienia w ruchu. Pomimo to, że ruch odbywa się wahadłowo, na trasie S3 szybko stworzyły się kilkukilometrowe korki.

Godzina 18.30: - Uwaga kierowcy jadący od strony Sulechowa! Zjazd z S3 (Racula) w kierunku Zielonej Góry jest zablokowany. Wcześniej nie ma żadnych znaków o tej blokadzie. Zjechać można dopiero na stacji paliw - informuje czytelnik Bartosz.

Godzina 19.20: - Policjanci zakończyli już czynności związane z obsługą zdarzenia - mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik zielonogórskiej policji. Droga została odblokowana, lecz korek jeszcze przez kilkanaście minut będzie się rozładowywał.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.