Samochód osobowy uderzył w przyczepę pojazdu obsługi autostrady

29 październik 2018
Samochód osobowy uderzył w przyczepę pojazdu obsługi autostrady Redakcja/pogladowe

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 29 października, około godziny 12, na 62 kilometrze Autostrady A2 w kierunku na Świecko. Samochód osobowy uderzył w barierki a następnie w przyczepę samochodu obłsugi autostrady. Jedna osoba została poszkodowana. Droga w kierunku Świecka jest zablokowana.

- Samochód osobowy marki Volvo z nieustalonych przyczyn najpierw uderzył w barierki a następnie w przyczepę samochodu obsługi autostrady. Kierujący Volvo został przetransportowany do szpitala na szczegółowe badania - podaje sierż. sztab. Marcin Ruciński - Oficer Prasowy KPP w Świebodzinie. 

Droga w kierunku Świecka jest zablokowana. Policjanci wprowadzili objazdy przez DK92 od zjazdu w miejscowości Jordanowo do węzła Torzym. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 16.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.