Noga z gazu! Osobówka wypadła z drogi pod Nowogrodem Bobrz. Uszkodzenia są znaczne (ZDJĘCIA)

29 październik 2018
Autor: 
Osobówka wypadła z drogi pod Nowogrodem Bobrz. Uszkodzenia są znaczne Redakcja

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 29 października. Około godziny 15:00 na trasie Dobroszów Wielki - Gorzupia kierujący osobówką wyleciał z drogi i wpadł do rowu. Obecnie w całym regionie pada deszcz. Pamiętajmy, noga z gazu!

Kierujący samochodem osobowym marki BMW jechał w kierunku Żagania. Tuż za jednym z zakrętów na wysokości Popowic (przysiółek Dobroszowa Wielkiego) wypadł on z trasy i wpadł do przydrożnego rowu. Zderzenie było na tyle silne, że przód pojazdu został znacznie uszkodzony.

Na miejsce kolizji przyjechała pomoc drogowa. Na czas wciągania pojazdu na lawetę zablokowany był jeden pas ruchu. Obecnie ruch na trasie odbywa się już bez utrudnień.

Przyczyną zdarzenia była prawdopodobnie śliska nawierzchnia. Apelujemy o rozsądek na drodze i dostosowanie prędkości do panujących warunków atmosferycznych. Zwolnijmy i dojedźmy bezpiecznie do celu!Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u