Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką w Zielonej Górze

06 listopad 2018
Autor:  Redakcja
Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką w Zielonej Górze Sebastian N.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 6 listopada, około godziny 7:30 na Alei Konstytucji 3 Maja w Zielonej Górze. Na wysokości Planetarium Wenus zderzyły się dwa pojazdy, osobowy Volkswagen oraz samochód ciężarowy DAF. 

Pojazdy zderzyły sie na lewym pasie do jazdy na wprost. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Nie wiadomo jak doszło do tego feralnego zdarzenia.

W miejscu zdarzenia mogą występować utrudnienia w ruchu.

Godzina 8:15 - Pojazdy zjechały na chodnik. Aleja Konstytucji 3 Maja jest już przejezdna.

Znajdujesz się w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Informuj i bądź poinformowany! Skontaktuj się z nami przez stronę na Facebooku lub mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u