80-latka wyszła na grzyby koło Strzelec Krajeńskich i zaginęła. Trwają poszukiwania (ZDJĘCIA)

16 listopad 2018
80-latka wyszła na grzyby koło Strzelec Krajeńskich i zaginęła. Trwają poszukiwania KPP Strzelce Kraj,

Kilkadziesiąt osób zaangażowanych jest w poszukiwania 80-letniej Stanisławy Blat. Kobieta w czwartek, 15 listopada, około godziny 12:00 wyszła na grzyby w rejonie miejscowości Wielisławice i do chwili obecnej nie wróciła do domu.

Kobieta wyszła na grzyby i zaginęła. W akcję poszukiwawczą 80-latki zaangażowani są strażacy, policjanci, leśnicy oraz mieszkańcy. Ponadto służby wykorzystują wyszkolone psy tropiące i drony z kamerami termowizyjnymi. Działania prowadzone są za dnia oraz w nocy.

Wygląd zaginionej:

  • Wzrost około 165 cm, szczupła budowa ciała
  • Ubrana w spodnie i bluzę koloru ciemnego
  • Na głowie założona wełniana opaska
  • Miała przy sobie drewnianą laskę i wiadro koloru białego

- Osoby, które mogą mieć informację o zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Strzelcach Krajeńskich - apeluje mł. asp. Tomasz Bartos, rzecznik strzeleckiej policji.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u