Zderzenie czterech aut w Zielonej Górze. Małe dziecko trafiło do szpitala

26 listopad 2018
Zderzenie czterech aut w Zielonej Górze. Małe dziecko trafiło do szpitala Redakcja/zdjęcie poglądowe

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 26 listopada, kilka minut przed godziną 18:00. W Zielonej Górze na ul. Ptasiej zderzyły się cztery samochody osobowe. - Poszkodowane zostało 2-letnie dziecko - relacjonują świadkowie. W miejscu zdarzenia tworzą się korki.

Cztery pojazdy zderzyły się tuż przy rondzie z ul. Wyszyńskiego oraz ul. Księdza Kazimierza Michalskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to klasyczne najechanie. Dokładną przyczynę i okoliczności zdarzenia ustalą już jednak policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego.

Na miejsce wysłano specjalistyczny zespół pogotowia oraz dwa patrole z zielonogórskiej policji. Poszkodowane dziecko zostało szybko przebadane przez ratowników, a następnie przetransportowane do szpitala. W lecznicy przejdzie ono wszystkie szczegółowe badania. Z relacji świadków wynika, że miało ono 2 lata.

Rozbite samochody zablokowały jeden pas ruchu. Na ul. Ptasiej nieustannie pracują policjanci, które starają się sprawnie rozładować ruch. Pomimo to w miejscu zdarzenia tworzą się długie korki.

Wszystko wskazuje na to, że zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja drogowa. O tym zadecyduje już jednak stan poszkodowanego dziecka.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u