Zaginął 71-letni Henryk Wdowik z Żagania. Poszukują go służby (ZDJĘCIA)

28 listopad 2018
Zaginął 71-letni Henryk Wdowik z Żagania. Poszukują go służby KPP Żagań, OSP Gozdnica

Żagańscy policjanci poszukują 71-letniego Henryka Wdowiak, który zaginął w piątek, 23 listopada. W akcję poszukiwawczą zaangażowali się również strażacy. Funkcjonariusze proszą, aby osoby mające informacje mogące przyczynić się do ustalenia losu 71-latka skontaktowały się z KPP w Żaganiu.

Mieszkaniec Żagania wyszedł ze swojego mieszkania w godzinach porannych. Od tej pory z 71-latkiem nie ma żadnego kontaktu i nie znane jest jego miejsce pobytu.

Wygląd zaginionego:

  • Wzrost - około 170 cm
  • Budowa ciała - szczupła
  • Włosy - krótkie, siwe
  • Oczy - niebieskie

Mężczyzna w dniu zaginięcia ubrany był w ciemnozieloną bluzę polarową zapinaną na zamek, zielone spodnie sztruksowe oraz obuwie sportowe New Balance. - Wszystkie osoby, które zauważą osobę odpowiadającą rysopisowi lub mają informacje, gdzie przebywa proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żaganiu bądź numerami alarmowymi 112 lub 997 - apeluje st. sierż. Aleksandra Jaszczuk, rzecznik żagańskiej policji.

Za zaginionym prowadzono już akcje poszukiwawcze. Jedna z nich miała miejsce we wtorek, 27 listopada, o godzinie 12:00. Przy ul. Sosnowej zebrało się 5 zastępów straży pożarnej oraz policjanci. Mężczyznę szukano przez około 3 godziny. Dokładnie przeczesywano pobliski las oraz starą papiernie aż po linię kolejową Żagań-Żary. Pomimo to 71-latka nie udało się odnaleźć.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u