Zderzenie dwóch pojazdów w Przylepie. Droga zablokowana

15 grudzień 2018
Zderzenie dwóch pojazdów w Przylepie. Droga zablokowana Czytelnik

W sobotę, 15 grudnia, kilkanaście minut przed godziną 14 na ulicy Solidarności w dzielnicy Zielonej Góry - Przylepie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

Na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych Audi oraz Mitsubishi. Po zderzeniu Audi wypadło z drogi i wpadło do przydrożnego rowu.

Do akcji wysłano 3 zastępy straży pożarnej, w tym strażaków z Przylepu. Przybyły również zespoły pogotowia oraz patrol policji.

Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Objazd przez Wysokie lub Leśniów Wielki.

Godzina 15:15 - Wprowadzono wahadłową organizację ruchu. Droga nadal jest mocno zakorkowana.

O zdarzeniu jako pierwsi informowaliśmy również w naszym specjalnym systemie powiadamiania, dostępnym na platformie messenger. ZAPISZ SIĘ!

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.