Matka znęcała się nad dzieckiem w Zielonej Górze. Zamykała w łazience i biła

16 grudzień 2018
Autor: 
Matka znęcała się nad dzieckiem w Zielonej Górze. Zamykała w łazience i biła Pixabay

35-letnia kobieta notorycznie znęcała się nad swoją małoletnią córką. Zamykała ją w łazience, uderzała dłonią po pośladkach i nie tylko. Teraz stanie przed sądem.

- Prokurator Rejonowy w Zielonej Górze skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 35-letniej kobiecie, która w okresie od grudnia 2015 r. do marca 2017 r. w Zielonej Górze oraz od marca 2017 r. do 30 listopada 2017 r. w innej miejscowości woj. lubuskiego znęcała się fizycznie i psychicznie nad małoletnią córką - informuje Joanna Częstochowska z Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

Oskarżona była w związku małżeńskim z ojcem dziewczynki od 2011 roku. Wspólnie zamieszkiwali oni w Zielonej Górze, a później przeprowadzili się do domu poza miastem. W maju 2017 r. kobieta wyprowadziła się z córką do innego mieszkania. Jak ustalili śledczy, 35-latka w różnych odstępach czasu od końca 2015 r. znęcała się nad córką, co potwierdziły opinie biegłych psychologów powołanych do sprawy oraz zebrany materiał dowodowy.

Kobieta zamykała córkę w łazience i kierowała wobec niej groźby uszkodzenia ciała oraz zabierała i niszczyła rzeczy należące do dziewczynki. Ponadto 35-latka ograniczała jej kontakty z rówieśnikami, uderzała dłonią po pośladkach, a także szarpała i ciągnęła za ręce.

Sprawa trafiła już do sądu. Oskarżonej grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u