Nowa Sól: Wypadek na S3. Ciężarówka zderzyła się z osobówką (ZDJĘCIA)

20 grudzień 2018
Autor: 
Nowa Sól: Wypadek na S3. Ciężarówka zderzyła się z osobówką. Droga zablokowana KPP Nowa Sól

W czwartek, 20 grudnia, kilka minut po godzinie 6 rano na trasie S3 pod Nową Solą doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło na 216 kilometrze trasy S3 na wysokości miejscowości Ciepielów. 27-letnia kierująca osobowym Audi wyprzedzając inne samochody czołowo zderzyła się z ciężarówką marki Scania. W Audi podróżowały dwie osoby. Zderzenie było bardzo silne, oba pojazdy zostały mocno zniszczone.

Po chwili o rozbite pojazdy otarł się jeszcze inny samochód. Ponadto w tym miejscu warto podkreślić, że jeszcze kilka dni temu wyprzedzanie na tym odcinku było niemożliwe, ponieważ oba pasy ruchu były oddzielone separatorami, które prawdopodobnie zostały wczoraj zabrane.

Na miejscu pracują już 3 zastępy straży pożarnej oraz dwa zespoły pogotowia. Przybyli również policjanci, którzy od razu zabezpieczyli teren akcji.

Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Miejsce zdarzenia można objechać starą drogą nr 3. - Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 10:00 - informuje pracownik Punktu Informacji Drogowej GDDKiA.

Godzina 7.40: Kierująca samochodem osobowym zginęła na miejscu. Tuż po zderzeniu był on uwięziony w pojeździe. - Do szpitala przetransportowano tylko jedną osobę. To pasażer Audi - mówi st. kpt. Sławomir Ozgowicz, Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Nowej Soli.

Godzina 14.00: Droga odblokowana.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

 • Ciało noworodka w kontenerze na śmieci

  Ciało noworodka w kontenerze na śmieci

  10 kwietnia w Skwierzynie ujawniono zwłoki noworodka. Dziecko było wrzucone do kontenera na śmieci. 

 • Sezon rowerowy rozpoczęty. Zabezpiecz swój rower!

  Sezon rowerowy rozpoczęty. Zabezpiecz swój rower!

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze zapraszają wszystkich właścicieli jednośladów do znakowania swoich rowerów. Pamiętajmy, że rowery oznakowane są mniej atrakcyjne dla złodziei, a dzięki temu są bardziej bezpieczne!

 • Bądźmy ostrożni. Właśnie rozpoczyna się sezon motocyklowy

  Bądźmy ostrożni. Właśnie rozpoczyna się sezon motocyklowy

  W ostatnim czasie na terenie powiatu zielonogórskiego doszło do kilku zdarzeń drogowych z udziałem motocyklistów dlatego zielonogórscy policjanci chcąc przeciwdziałać takim zdarzeniom przypominają o ostrożności i przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego. Kierowcy innych pojazdów także powinni pamiętać, że sezon motocyklowy, dzięki sprzyjającej pogodzie, już się rozpoczął.

 • Lubuszanie dziękują strażakom oraz pracownikom energetyki!

  Lubuszanie dziękują strażakom oraz pracownikom energetyki!

  Strażacy oraz pracownicy energetyki pracują w pocie czoła nad usuwaniem skutków silnych wichur, jakie przetoczyły się przez województwo lubuskie. Mieszkańcy są im bardzo wdzięczni.

 • Orkan Dudley w Lubuskiem. Ponad tysiąc interwencji strażaków!

  Orkan Dudley w Lubuskiem. Ponad tysiąc interwencji strażaków!

  Lubuscy strażacy mają pełne ręce pracy! Orkan Dudley przeszedł przez województwo lubuskie, odnotowano ponad tysiąc interwencji!

 • Fałszywe linki i aplikacje. Zielonogórska policja ostrzega przed oszustami

  Fałszywe linki i aplikacje. Zielonogórska policja ostrzega przed oszustami

  Tylko w ciągu czterech ostatnich dni policjanci Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze zostali zawiadomieni przez 12 osób o włamaniach na ich konta bankowe. Sprawcy uzyskiwali dane do logowania do ich kont poprzez fałszywe linki i aplikacje oraz fałszywych pracowników banku. W ten sposób oszuści w łatwy sposób ukradli ich oszczędności. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u