Agresor drogowy wymierza "sprawiedliwość" w Zielonej Górze. "Wyp***le ci zęby" (FILM)

19 grudzień 2018

Agresja drogowa nie należy do rzadkości. Jedną z takich sytuacji nagrał w środę, 19 grudnia, wideorejestrator zielonogórzanki. - Dżentelmen w przeciągu kilku minut zdążył obrzucić wulgaryzmami aż dwie osoby - relacjonuje.

Do pierwszego incydentu doszło na al. Zjednoczenia tuż przed skrzyżowaniem z ulicą Działkową. - Chciałam zmienić pas ruchu, ponieważ było wolne miejsce. Podczas wykonywania manewru szybko dojechała osobowa Skoda, więc nawet nie przekroczyłam linii. Nagle kierowca przez otwartą szybę opluł auto i ominął mnie. Wówczas stanęłam tuż za nim - mówi zielonogórzanka.

Później było już tylko gorzej. Rozgniewany mężczyzna wyszedł z pojazdu i od razu zaczął obrażać kobietę. - Szeryf drogowy chciał mi wyp***lić zęby", ponieważ miałam czelność wjechać przed niego na pas - dodaje.

Po krótkiej wymianie zdań mężczyzna wsiadł do samochodu i skręcił w ul. Działkową. Po przejechaniu około 800 metrów za cel obrał on sobie innego kierowcę. Tym razem postanowił zwyzywać mężczyznę, który... jechał zbyt wolno. Mężczyzna pozostawił auto na przejściu dla pieszych, dlatego w tym czasie na drodze zdążył stworzyć się długi korek.

Wiemy, że nagranie ze zdarzenia zostanie przesłane w najbliższym czasie do policjantów. Przypominamy, że podobne sprawy można zgłaszać pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

*Ścieżka dźwiękowa ze względu na dużą ilość wulgaryzmów została wyciszona

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u