Agresor drogowy wymierza "sprawiedliwość" w Zielonej Górze. "Wyp***le ci zęby" (FILM)

19 grudzień 2018
Autor: 
Agresor drogowy w Zielonej Górze

Agresja drogowa nie należy do rzadkości. Jedną z takich sytuacji nagrał w środę, 19 grudnia, wideorejestrator zielonogórzanki. - Dżentelmen w przeciągu kilku minut zdążył obrzucić wulgaryzmami aż dwie osoby - relacjonuje.

Do pierwszego incydentu doszło na al. Zjednoczenia tuż przed skrzyżowaniem z ulicą Działkową. - Chciałam zmienić pas ruchu, ponieważ było wolne miejsce. Podczas wykonywania manewru szybko dojechała osobowa Skoda, więc nawet nie przekroczyłam linii. Nagle kierowca przez otwartą szybę opluł auto i ominął mnie. Wówczas stanęłam tuż za nim - mówi zielonogórzanka.

Później było już tylko gorzej. Rozgniewany mężczyzna wyszedł z pojazdu i od razu zaczął obrażać kobietę. - Szeryf drogowy chciał mi wyp***lić zęby", ponieważ miałam czelność wjechać przed niego na pas - dodaje.

Po krótkiej wymianie zdań mężczyzna wsiadł do samochodu i skręcił w ul. Działkową. Po przejechaniu około 800 metrów za cel obrał on sobie innego kierowcę. Tym razem postanowił zwyzywać mężczyznę, który... jechał zbyt wolno. Mężczyzna pozostawił auto na przejściu dla pieszych, dlatego w tym czasie na drodze zdążył stworzyć się długi korek.

Wiemy, że nagranie ze zdarzenia zostanie przesłane w najbliższym czasie do policjantów. Przypominamy, że podobne sprawy można zgłaszać pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

*Ścieżka dźwiękowa ze względu na dużą ilość wulgaryzmów została wyciszona

 • Zielona Góra: Kolizyjne skrzyżowanie do przebudowy. Będą też ścieżki dla rowerzystów

  Zielona Góra: Kolizyjne skrzyżowanie do przebudowy. Będą też ścieżki dla rowerzystów

  Kolizyjne skrzyżowanie ulic Batorego, Rzeźniczaka i Zamoyskiego do przebudowania. Zwycięska firma wybuduje też brakujące fragmenty ścieżek rowerowych.

 • Mercedes wypadł z drogi pod Świebodzinem. Kierowca uciekł!

  Mercedes wypadł z drogi pod Świebodzinem. Kierowca uciekł!

  Wypadek pod Świebodzinem. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

 • Winobranie 2022. Tysiące widzów na Korowodzie (ZDJĘCIA)

  Winobranie 2022. Tysiące widzów na Korowodzie (ZDJĘCIA)

  Tegoroczne Winobranie powoli się kończy. Dziś, podczas Korowodu Bachus oddał klucze do bram miasta. Uroczystość obserwowało prawie cztery tysiące widzów.

 • Pogromcy Bazgrołów ponownie w akcji (ZDJĘCIA)

  Pogromcy Bazgrołów ponownie w akcji (ZDJĘCIA)

  W październiku zielonogórskie stowarzyszenie Pogromcy Bazgrołów będzie obchodziło 5 lat istnienia. Przez ten czas stoczyli wiele bitew z bazgrołami, wulgarnymi napisami czy rysunkami. Ich bronią jest pędzel, wałek i farba.

 • Miała dwa i pół promila i jechała autem

  Miała dwa i pół promila i jechała autem

  Młodszy aspirant Zbigniew Dobija, policjant komendy miejskiej w Zielonej Górze pracujący na co dzień jako przewodnik psa służbowego udowodnił wczoraj tezę, że policjantem jest się 24 godziny na dobę, bez względu na to czy jest się w służbie czy też poza nią. Wracając po służbie do domu, jadąc samochodem zauważył i zatrzymał nietrzeźwą kierującą, która jak się później okazało, miała dwa i pół promila alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

 • Policyjny pościg za motocyklistą. Całe zajście zarejestrowała kamera (FILM)

  Policyjny pościg za motocyklistą. Całe zajście zarejestrowała kamera (FILM)

  Zielonogórscy policjanci zatrzymali kierującego motocyklem, który zignorował polecenia do zatrzymania i próbował uciekać. Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna kierował znajdując się pod działaniem środków odurzających, a także miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Całe zajście zarejestrowała kamera nasobna policjanta.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u