Autobus MZK najechał na osobówkę w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

19 grudzień 2018
Autor: 
Redakcja

Do zdarzenia doszło w środę, 19 grudnia, około godziny 11:00. W Zielonej Górze na al. Konstytucji 3 Maja kierowca autobusu MZK uderzył w samochód osobowy. Na miejscu występowały utrudnienia w ruchu.

Samochody zderzyły się na al. Konstytucji 3 Maja tuż przed skrzyżowaniem ulic Moniuszki, Fabrycznej i Reja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący autobusem marki Jelcz nie zauważył hamującego przed nim Volkswagena i najechał na jego tył.

Pojazdy biorące udział w zdarzeniu zablokowały dwa pasy ruchu - skręt w ul. Moniuszki oraz drogę w kierunku Aresztu Śledczego. Na miejsce zdarzenia przybyły dwa patrole policji.

Utrudnienia występowały przez około 20 minut. Później mundurowi skierowali uczestników kolizji na pobliski przystanek autobusowy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u