Pożar w budynku przy ulicy Foluszowej w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

19 grudzień 2018
Autor: 
Pożar w budynku przy ulicy Foluszowej w Zielonej Górze Redakcja

Do zdarzenia doszło w środę, 19 grudnia, kilka minut po godzinie 10:30. W jednym z budynków przy ulicy Foluszowej w Zielonej Górze wybuchł pożar. Na miejscu zdarzenia pracowało 5 zastępów straży pożarnej.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego operacyjnego zielonogórskich strażaków około godziny 10:30. W kotłowni budynku przy ulicy Foluszowej wybuchł pożar. Do działań zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej, w tym drabinę mechaniczną, na miejscu działali ratownicy z obu zielonogórskich jednostek. 

W budynku panowało duże zadymienie, strażacy działali w aparatach powietrznych. Po kilkunastu minutach akcji pożar został opanowany. Później do zadań strażaków należało już tylko przewietrzenie pomieszczeń

Dokładna przyczyna pożaru nie jest jeszcze znana.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u