Pożar pałacu pod Krosnem Odrzańskim. Z ogniem walczy blisko 15 zastępów straży pożarnej

27 grudzień 2018
Autor: 
Pożar pałacu pod Krosnem Odrzańskim. Z ogniem walczy blisko 15 zastępów straży pożarnej

W czwartek, 27 grudnia, około godziny 7:30 rano do dyżurnego operacyjnego krośnieńskich strażaków wpłynęło zgłoszenie o pożarze poddasza pałacu w miejscowości Wyczółkowo. 

Sytuacja była bardzo dynamiczna, pożar błyskawicznie się rozprzestrzeniał. Z chwilą dojazdu pierwszych zastępów pożar był już mocno rozwiniętey i obejmował znaczna część poddasza. - Na miejscu zdarzenia pracuje obecnie 16 zastępów straży pożarnej - podaje kpt. Dariusz Szymura - Oficer Prasowy KW PSP w Gorzowie Wielkopolski.

W chwili wybuchu pożaru w budynku nikogo nie było, trwa dogaszanie pozostałych zarzewi ognia. Strażakom pozostaną już tylko żmudne prace rozbiórkowe. 

Budynek był remontowany, miał być prawdopodobnie ośrodkiem dla osób starszych.

Zobacz zdjęcia z drona - KLIKNIJ TUTAJ

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u