Samochód wypadł z trasy i uderzył w płot w Zielonej Górze

29 grudzień 2018
Autor: 
Samochód wypadł z trasy i uderzył w płot w Zielonej Górze Redakcja

To dziś kolejne zdarzenie drogowe w Zielonej Górze. Około godziny 15:00 na ul. Jędrzychowskiej w Zielonej Górze, kierujący osobówką wypadł z drogi i wleciał na płot. Nie jest to pierwszy incydent w tym miejscu.

Kierujący osobowym Volkswagenem Passat opuszczał centrum miasta ul. Jędrzychowską. Nagle na zakręcie, tuż obok sklepu budowlanego, prawdopodobnie wpadł on w poślizg. Auto wyleciało z drogi i uderzyło w płot jednej z posesji.

Starszy mężczyzna opuścił pojazd o własnych siłach. Na szczęście nie doznał żadnych, poważniejszych obrażeń. W miejscu zdarzenia występują nieznaczne utrudnienia w ruchu. Lekko zablokowany jest jeden pas ruchu.

Obecne warunki atmosferyczne niekorzystnie wpływają na koncentrację. Ponadto na wielu drogach jest bardzo ślisko. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności za kierownicą.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u