Kolizja pięciu osobówek na wiadukcie w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

29 grudzień 2018
Kolizja pięciu osobówek na wiadukcie w Zielonej Górze Redakcja

Do zdarzenia doszło w sobotę, 29 grudnia, około godziny 13:00. Na wiadukcie na al. Zjednoczenia w Zielonej Górze kolejno najechało na siebie pięć samochodów osobowych. Prawy pas ruchu został zablokowany.

To klasyczne najechanie na siebie pięciu pojazdów: Opla, Forda, Renault, Peugeota i Alfy Romeo. Wszyscy jechali w kolumnie w kierunku Elektrociepłowni. Po zderzeniu pojazdy zablokowały cały pas ruchu.

Uczestnicy stłuczki nie doznali poważniejszych obrażeń. Wszyscy opuścili samochody o własnych siłach i nie potrzebują pomocy medycznej.

W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu. Na alei Zjednoczenia stworzyły się korki. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u