Osobówka zjechała z drogi i uderzyła w drzewo pod Krosnem Odrz.

08 styczeń 2019
Autor: 
Osobówka zjechała z drogi i uderzyła w drzewo pod Krosnem Odrz. Redakcja/zdjęcie poglądowe

Do zdarzenia doszło we wtorek, 8 stycznia, przed godziną 17:00. Na odcinku drogi krajowej nr 29 pod Krosnem Odrzańskim samochód osobowy zjechał z trasy i uderzył w drzewo. Dwie osoby przetransportowano do szpitala.

Kierujący pojazdem marki Mitsubishi jechał od strony miasta w kierunku Osiecznicy. - Na łuku drogi z nieznanych jeszcze przyczyn przejechał on na przeciwległy pas ruchu, zjechał do rowu, a następnie czołowo uderzył w drzewo - mówi asp. szt. Justyna Kulka, rzecznik krośnieńskiej policji. W osobówce znajdowały się dwie osoby.

Do działań wysłano 2 zastępy straży pożarnej z Krosna Odrzańskiego oraz zastęp ochotników z Osiecznicy. Rozbity pojazd wyposażony był w instalację LPG, co stanowiło duże zagrożenie. Dlatego gdy strażacy zabezpieczali Mitsubishi, prócz odłączenia akumulatora niezwłocznie odcięli oni również dopływ gazu.

W międzyczasie na miejsce przybył zespół pogotowia i patrol policji. Kierowca oraz pasażer samochodu po udzieleniu pomocy zostali przetransportowani do szpitala. Poszkodowani przejdą w nim wszystkie szczegółowe badania.

Na drodze nie występują utrudnienia w ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u