23 kolizje w Zielonej Górze - bilans cały czas rośnie

14 styczeń 2019
Autor: 
23 kolizje w Zielonej Górze - bilans cały czas rośnie Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Wzmożone opady śniegu oraz zawieje i zamiecie śnieże a w konsekwencji oblodzenie dróg oraz chodników skutecznie uprzykrzyły życie wielu kierowcom. Od samego rana na zielonogórskich drogach doszło do 23 kolizji.

Na drogach w regionie panują fatalne warunki do jazdy, w wielu miejscach tworzą się ogromne korki. Jest tak m.in. na ulicy Pileckiego, Wrocławskiej oraz na Szosie Kisielińskiej. Nie lepiej jest na trasie Wilkanowo - Rybno, tam na tzw. "Górce Wilkanowskiej" wiele pojazdów nie dało rady bezpiecznie podjechać i zjechać z góry - doszło do kilku kolizji, dwa pojazdy uderzyły w ogrodzenie posesji. 

Większość utrudnień powodują fatalne warunki drogowe. Pojazdy nie mogą bezpiecznie poruszać się po oblodzonej nawierzchni. - Od rana doszło już do 23 kolizji - podaje podinsp. Małgorzata Barska - Rzecznik Prasowy KMP w Zielonej Górze.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u