Gorzów Wlkp.: Przerwany gazociąg na ulicy Warszawskiej. W akcji 3 zastępy straży pożarnej

16 styczeń 2019
Gorzów Wlkp.: Przerwany gazociąg na ulicy Warszawskiej. W akcji 3 zastępy straży pożarnej Fot. Gorzowianin.com

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w środę w rejonie skrzyżowania ul. Warszawskiej i Hejmanowskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Podczas prac ziemnych został przerwany gazociąg. Straż pożarna ewakuowała mieszkańców pobliskiego budynku.

W środowe popołudnie około godziny 14:50 doszło do przerwania gazociągu średniego ciśnienia w rejonie skrzyżowania ul. Warszawskiej i Hejmanowskiej. Na miejsce zostały wysłane trzy zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie gazowe.

- Gazociąg został przerwany podczas prac ziemnych. Ewakuowaliśmy mieszkańców budynku przy ul. Warszawskiej 1. Natomiast pogotowie gazowe szuka zaworu, aby zakręcić dopływ gazu – komentuje dla portalu gorzowianin.com - dyżurny gorzowskiej straży pożarnej.

Natomiast policja zamknęła ul. Warszawską na odcinku od ronda turbinowego w kierunku ul. Szkolnej.

Źródło: gorzowianin.com

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.