Zderzenie dwóch pojazdów w Zielonej Górze. Występują utrudnienia w ruchu

22 styczeń 2019
Autor: 
Zderzenie dwóch pojazdów w Zielonej Górze. Występują utrudnienia w ruchu Redakcja

Do zdarzenia doszło we wtorek, 22 stycznia, kilka minut po godzinie 16 na skrzyżowaniu ulic Szosa Kisielińska z Akademicką. Zderzyły się 2 samochody osobowe Peugeot CC oraz Peugeot 307, na miejscu jest już patrol policji. Występują utrudnienia w ruchu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący pojazdem marki Peugeot CC wyjeżdżając z ulicy Akademickiej wymusił pierwszeństwo przejazdu i wjechał wprost pod Peugeota 307. Rozbite pojazdy znajdują się na środku drogi, w jednym z nich doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych. Na jezdni znajduje się wiele elementów karoserii z rozbitych samochodów.

W zdarzeniu nikt nie został ranny, na miejscu jest patrol policji. Występują utrudnienia w ruchu, zablokowane są dwa wewnętrzne pasy jeden w kierunku os. Pomorskiego, a drugi w kierunku centrum. 

O zdarzeniu informowaliśmy poprzez nasz system ostrzegania.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u