Zderzenie dwóch osobówek na ul. Ptasiej w Zielonej Górze. Jedna osoba trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

22 styczeń 2019
Autor: 
Zderzenie dwóch osobówek na ul. Ptasiej w Zielonej Górze. Jedna osoba trafiła do szpitala Redakcja

Do zdarzenia doszło we wtorek, 22 stycznia, na ul. Ptasiej w Zielonej Górze. Około godziny 19:30 zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Droga jest zablokowana.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu marki Mazda zjechał z ronda Anny German w ul. Ptasią. Nagle pierwszeństwo wymusił mu kierowca Toyoty, który z parkingu wjechał wprost przed maskę osobówki. Kierowca Mazdy nie miał żadnych szans, aby uniknąć stłuczki. Pojazdy zderzyły się czołowo-bocznie.

Na miejsce wezwano 2 zastępy straży pożarnej oraz zespół pogotowia. Przybyły również dwa patrole policji. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba z Mazdy. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Swoje czynności na miejscu zdarzenia nieustannie prowadzą policjanci. Ulica Ptasia w kierunku ul. Piastowskiej jest zablokowana.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u