Wysadzono bankomat w Łagowie Lubuskim. Złodzieje ukradli kasetki z pieniędzmi (ZDJĘCIA)

02 luty 2019
Wysadzono bankomat w Łagowie Lubuskim. Złodzieje ukradli kasetki z pieniędzmi Redakcja

W nocy, 2 lutego, nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Łagowie Lubuskim. Siła wybuchu była ogromna, części bankomatu znalazły się nawet na pobliskich posesjach. Wiadomo, że złodzieje ukradli kasetki z pieniędzmi.

Wszystko wydarzyło się w środku nocy. Złodzieje wysadzili bankomat ulokowany w markecie przy ul. 1 lutego. Z relacji pracowników wynika, że cała operacja trwała przez około półtorej minuty. Prawdopodobnie dokonały tego trzy osoby.

Siła wybuchu była ogromna. W markecie zbiło się kilka szyb. - Na moim podwórku, które znajduje się po drugiej stronie ulicy, znalazłem nawet części od tego bankomatu - mówi Pan Stanisław, mieszkaniec Łagowa.

Na miejscu zdarzenia pracowała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z prokuratorem. Funkcjonariusze zabezpieczyli oraz pobrali wszystkie ślady. Sprawdzono również nagrania z kamer monitoringu.

Pewne jest to, że złodzieje ukradli kasetki z pieniędzmi. Obecnie nie znana jest jednak ilość gotówki, która była w nich zawarta. Policja poszukuje sprawców.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u