Wschowa: Podsłuchiwał swoją żonę. Teraz odpowie za to przed sądem

02 luty 2019
Autor: 
Wschowa: Podsłuchiwał swoją żonę. Teraz odpowie za to przed sądem Pixabay

Mąż za pomocą założonego podsłuchu nagrywał rozmowy swojej żony. Teraz jego sprawa trafi do sądu. Grozi mu nawet kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna założył podsłuch we wspólnym mieszkaniu w jednej z miejscowości w pobliżu Wschowy. W okresie od 22 października do 29 października 2018 roku posługiwał się tym ukrytym urządzeniem i odsłuchiwał nagrania głosu swojej żony.

Mąż uzyskiwał w ten sposób informacje, do których nie był uprawniony. Prokurator Rejonowy we Wschowie oskarżył go. W najbliższym czasie ze swojego czynu będzie tłumaczył się on przed sądem. - Grozi mu kara grzywny, kara ograniczenia wolności albo jej pozbawienia do lat 2 - informuje Alicja Płotała z Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u