Pożar w pubie w centrum Zielonej Góry. Lokal był mocno zadymiony (ZDJĘCIA)

10 luty 2019
Autor: 
Pożar w pubie w centrum Zielonej Góry. Lokal był mocno zadymiony Redakcja

Wieczorem w barze przy ul. Kupieckiej w Zielonej Górze doszło do pożaru. Wewnątrz paliły się plastikowe opakowania. Nikt nie został poszkodowany.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego zielonogórskich strażaków po godzinie 20:35. Z budynku przy ul. Kupieckiej wydobywało się gęste zadymienie. Na miejsce wysłano 3 zastępy straży pożarnej.

Strażacy wchodzili do budynku jedynie w aparatach powietrznych. Po kilku minutach zdołali oni opanować sytuację. Po wszystkim lokal został oddymiony przy pomocy wentylatora. - Paliły się plastikowe opakowania - informuje dyżurny operacyjny Miejskiego Stanowiska Kierowania. Było dużo dymu, lecz mało ognia.

W wyniku pożaru nikt nie został poszkodowany. Lokal był dziś nieczynny.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u