Kożuchów: Poważny wypadek, zderzyły się 3 pojazdy. Droga zablokowana

10 luty 2019
Autor: 
Kożuchów: Poważny wypadek, zderzyły się 3 pojazdy. Droga zablokowana KPP Nowa Sól

Do poważnego wypadku drogowego doszło w niedzielę, 10 lutego, kilka minut po godzinie 18 na ulicy Szprotawskiej w Kożuchowie. W zdarzeniu brały udział 3 samochody osobowe, dwa z nich zderzyły się czołowo. Ranne zostały 2 osoby. 

- Kierujący BMW z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadącego Seata. - podaje st. sierż. Justyna Sęczkowska - Rzecznik Prasowa KPP w Nowej Soli. W zdarzeniu drogowym brał udział również trzeci pojazd, to Volkswagen Lupo, którym podróżowały 4 osoby, na szczęście nikomu z tego pojazdu nic się nie stało. 

Siła uderzenia była ogromna, 20-letnia kierująca Seata była zakleszczona w pojeździe. Strażacy przy użyciu specjalistycznych narzędzi hydraulicznych musieli wykonywać dostęp do poszkodowanej. - Rozbite pojazdy wyglądały tragicznie, jeden był dosłownie zmiażdżony. - relacjonuje czytelnik Patryk.

W wyniku zdarzenia ranne zostały 2 osoby - 29-letni kierujący pojazdem marki BMW oraz 20-letnia kierująca Seatem. Obydwoje trafili do szpitala, gdzie przejdą specjalistyczne badania.

Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana, wprowadzone zostały objazdy. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u