Samochód osobowy wypadł z drogi i zarył w skarpę w Zielonej Górze

10 luty 2019
Autor:  Redakcja
Samochód osobowy wypadł z drogi i zarył w skarpę w Zielonej Górze Redakcja

W niedzielę, 10 lutego, o godzinie 16 na rondzie Piastów Śląskich w Zielonej Górze kierująca pojazdem marki Daewoo Lanos straciła panowanie nad kierownicą i wypadła z drogi. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która została przetransportowana do szpitala na specjalistyczne badania. Na czas działań zablokowany był fragment ronda, przed zjazdem na Drogę Krajową numer 32 w kierunku Krosna Odrzańskiego.

Aktualnie nie występują żadne utrudnienia w ruchu pojazdów, żaden z pasów nie jest zablokowany. Prawdopodobnie na czas wyciągania pojazdu z przydrożnego rowu, zamknięte zostanie rondo. 

Jest to kolejne niefortunne zdarzenie na tym rondzie, miesąc temu w poślizg wpadł kierujacy pojazdem marki Iveco. - Gdy spadnie desz, droga tutaj robi się bardzo ślizga nie trudno wpaść w poślizg i wlecieć do rowu. - relacjonuje jeden z kierowców. 

Znajdujesz się w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Informuj i bądź poinformowany! Skontaktuj się z nami przez wiadomość na Facebooku!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u