Zderzenie czterech osobówek na Wyspiańskiego w Zielonej Górze. Droga zablokowana (ZDJĘCIA)

01 marzec 2019
Autor: 
Zderzenie czterech osobówek na Wyspiańskiego w Zielonej Górze Redakcja

Cztery samochody osobowe zderzyły się w piątkowy wieczór na ulicy Wyspiańskiego w Zielonej Górze. Jedna osoba przechodzi badania w karetce.

Do zdarzenia doszło przed godziną 19:00 na wysokości kortów tenisowych MOSiR-u. Kierowca Volvo chciał zawrócić w bocznej uliczce. Kiedy z niej wyjeżdżał nie zauważył jadącego BMW i uderzył w pojazd. Następnie Volvo wpadło jeszcze na Forda i kolejne Volvo.

Na miejsce wezwano 2 zastępy straży pożarnej i patrol policji z drogówki. Przybył także specjalistyczny zespół pogotowia, który zaopiekował się poszkodowaną kobietą. Obecnie przechodzi ona badania w karetce. Nie wiadomo czy konieczny będzie transport do szpitala.

Pojazdy zderzyły się tak niefortunnie, że całkowicie zablokowały ulicę Wyspiańskiego. Oprócz mieszkańców problem dotknął także kierowców autobusów MZK, którzy nie mogą dojechać na pętlę.

Godzina 21.00: Robite auta zostały już odholowane, a ruch odbywa się bez utrudnień. - Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Sprawcę ukarano mandatem karnym w wysokości 500 złotych i 6 punktów karnych - informuje podinsp. Małogrzata Barska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u