Syn przez ponad 3 lata znęcał się nad matką. Trafił do aresztu

02 marzec 2019
Autor: 
Syn przez ponad 3 lata znęcał się nad matką. Trafił do aresztu pixabay.com

Pijany syn, przez ponad 3 lata notorycznie znęcał psychicznie i fizycznie nad matką. Wszczynał awantury domowe, groził śmiercią i poniżał. 35-latek działał w warunkach recydywy.

Prokurator Rejonowy w Żarach skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 35 letniemu mężczyźnie, który w okresie od maja 2015 r. do końca listopada 2018 r. w Żaganiu znajdując się pod wpływem alkoholu znęcał się psychicznie i fizycznie nad matką. Syn wszczynał awantury domowe w trakcie których wyzywał matkę, groził pozbawieniem życia i zniszczeniem mienia, zakłócał spokój nocny, poniżał, nieustannie niepokoił, popychał i szarpał oraz niszczył mienie.

Mężczyzna działał w warunkach recydywy czyli powrotu do przestępstwa. Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Żaganiu zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Oskarżonemu grozi kara pozbawienia wolności od trzech miesięcy do siedmiu i pół roku.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u